AE0603BR-0720KL
Numer produktu DigiKey
13-AE0603BR-0720KLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-AE0603BR-0720KLCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-AE0603BR-0720KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AE0603BR-0720KL
Opis
RES 20K OHM 0.1% 1/5W 0603 AUTO
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 kOhms ±0,1% 0,2W, 1/5W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Moc (W)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)