AC1225FK-0751KL
Numer produktu DigiKey
13-AC1225FK-0751KL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AC1225FK-0751KL
Opis
RES 51K OHM 1% 2W 1225
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
51 kOhms ±1% 2W Mikroukład rezystory Szerokie 2512 (6432 metryczne), 1225 Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
Szerokie 2512 (6432 metryczne), 1225
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,252" (3,20mm x 6,40mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)