AC1210JKNPOYBN152 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Knowles Syfer
Udoskonalony
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
1500 pF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AC1210JKNPOYBN152
Numer produktu DigiKey
AC1210JKNPOYBN152-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AC1210JKNPOYBN152
Opis
CAP CER 1500PF 250V C0G/NPO 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
AC1210JKNPOYBN152 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)