AC1210FR-071K8L
Numer produktu DigiKey
13-AC1210FR-071K8LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-AC1210FR-071K8LCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-AC1210FR-071K8LDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AC1210FR-071K8L
Opis
RES SMD 1.8K OHM 1% 1/2W 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.8 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
AC1210FR-071K8L Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,102" (3,10mm x 2,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)