AC1206KKX7R0BB104
Numer produktu DigiKey
311-3221-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-3221-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-3221-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AC1206KKX7R0BB104
Opis
CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
AC1206KKX7R0BB104 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)