AC1206FR-0790R9L | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | AC1206FR-0790R9L |
Opis | RES SMD 90.9 OHM 1% 1/4W 1206 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 20 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 90.9 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | AC1206FR-0790R9L Modele |
Kategoria | Funkcje Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,122" x 0,063" (3,10mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,026" (0,65mm) |