AC1206FR-07620RL
Numer produktu DigiKey
13-AC1206FR-07620RLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-AC1206FR-07620RLCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-AC1206FR-07620RLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AC1206FR-07620RL
Opis
RES SMD 620 OHM 1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
620 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
AC1206FR-07620RL Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,063" (3,10mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)