AC1206FR-0727KL
Numer produktu DigiKey
13-AC1206FR-0727KLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-AC1206FR-0727KLCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-AC1206FR-0727KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AC1206FR-0727KL
Opis
RES SMD 27K OHM 1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
27 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
AC1206FR-0727KL Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,063" (3,10mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)