AC1206FR-071K69L
Numer produktu DigiKey
YAG5708TR-ND - Taśma i szpula (TR)
YAG5708CT-ND - Taśma cięta (CT)
YAG5708DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AC1206FR-071K69L
Opis
RES SMD 1.69K OHM 1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
1.69 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
AC1206FR-071K69L Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,063" (3,10mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)