AC0805JRNPO9BN200
Numer produktu DigiKey
13-AC0805JRNPO9BN200TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-AC0805JRNPO9BN200CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-AC0805JRNPO9BN200DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AC0805JRNPO9BN200
Opis
CAP CER 20PF 50V C0G/NPO 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
AC0805JRNPO9BN200 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)