AC0805JR-07220KL
Numer produktu DigiKey
YAG3771TR-ND - Taśma i szpula (TR)
YAG3771CT-ND - Taśma cięta (CT)
YAG3771DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AC0805JR-07220KL
Opis
RES SMD 220K OHM 5% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
220 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AC0805JR-07220KL Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)