AC0805FR-13240KL
Numer produktu DigiKey
13-AC0805FR-13240KL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AC0805FR-13240KL
Opis
RES 240K OHM 1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
240 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)