AC0805FR-071R1L
Numer produktu DigiKey
YAG5356TR-ND - Taśma i szpula (TR)
YAG5356CT-ND - Taśma cięta (CT)
YAG5356DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AC0805FR-071R1L
Opis
RES SMD 1.1 OHM 1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
1.1 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
AC0805FR-071R1L Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)