AC0805FR-071K1L
Numer produktu DigiKey
YAG3699TR-ND - Taśma i szpula (TR)
YAG3699CT-ND - Taśma cięta (CT)
YAG3699DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AC0805FR-071K1L
Opis
RES SMD 1.1K OHM 1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
1.1 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
AC0805FR-071K1L Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)