AC0603KRX7R0BB103
Numer produktu DigiKey
311-3100-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-3100-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-3100-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AC0603KRX7R0BB103
Opis
CAP CER 10000PF 100V X7R 0603
Szczegółowy opis
10000 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
AC0603KRX7R0BB103 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)