AC0603KPX7R9BB273
Numer produktu DigiKey
13-AC0603KPX7R9BB273TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-AC0603KPX7R9BB273CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-AC0603KPX7R9BB273DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AC0603KPX7R9BB273
Opis
CAP CER 0.027UF 50V X7R 0603
Szczegółowy opis
0.027 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AC0603KPX7R9BB273 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)