AC0603JRX7R8BB103
Numer produktu DigiKey
13-AC0603JRX7R8BB103TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-AC0603JRX7R8BB103CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-AC0603JRX7R8BB103DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AC0603JRX7R8BB103
Opis
CAP CER 10000PF 25V X7R 0603
Szczegółowy opis
10000 pF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AC0603JRX7R8BB103 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)