AC0603JRNPOYBN471
Numer produktu DigiKey
311-3098-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-3098-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-3098-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AC0603JRNPOYBN471
Opis
CAP CER 470PF 250V C0G/NPO 0603
Szczegółowy opis
470 pF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AC0603JRNPOYBN471 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)