AC0603JRNPOYBN271 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 5 581
Arkusz danych
270 pF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AC0603JRNPOYBN271
Numer produktu DigiKey
13-AC0603JRNPOYBN271TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AC0603JRNPOYBN271
Opis
CAP CER 270PF 250V C0G/NPO 0603
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AC0603JRNPOYBN271 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)