AC0603JRNPO0BN561 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 3 834
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
KEMET
TDK
W magazynie: 350
560 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AC0603JRNPO0BN561
Numer produktu DigiKey
13-AC0603JRNPO0BN561TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-AC0603JRNPO0BN561CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-AC0603JRNPO0BN561DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AC0603JRNPO0BN561
Opis
CAP CER 560PF 100V C0G/NPO 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
AC0603JRNPO0BN561 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)