AC0603FR-07180KL
Numer produktu DigiKey
311-180KLDTR-ND - Taśma i szpula (TR)
311-180KLDCT-ND - Taśma cięta (CT)
311-180KLDDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AC0603FR-07180KL
Opis
RES SMD 180K OHM 1% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
180 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
AC0603FR-07180KL Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)