AC0603CRNPO0BN6R8
Numer produktu DigiKey
13-AC0603CRNPO0BN6R8TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-AC0603CRNPO0BN6R8CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-AC0603CRNPO0BN6R8DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AC0603CRNPO0BN6R8
Opis
CAP CER 6.8PF 100V C0G/NP0 0603
Szczegółowy opis
6.8 pF ±0,25pF 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±0,25pF
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)