AC0603CRNPO0BN1R0 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
KYOCERA AVX
Udoskonalony
Knowles Syfer
Udoskonalony
TDK
Odpowiednik parametryczny
TDK
Odpowiednik parametryczny
Murata Electronics
Murata Electronics
Walsin Technology Corporation
1 pF ±0,25pF 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AC0603CRNPO0BN1R0
Numer produktu DigiKey
AC0603CRNPO0BN1R0-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AC0603CRNPO0BN1R0
Opis
CAP CER 1PF 100V C0G/NPO 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
AC0603CRNPO0BN1R0 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Tolerancja
±0,25pF
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)