AC0603BRNPO0BN2R2 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Murata Electronics
W magazynie: 3 210
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Murata Electronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
2.2 pF ±0,1pF 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AC0603BRNPO0BN2R2
Numer produktu DigiKey
13-AC0603BRNPO0BN2R2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-AC0603BRNPO0BN2R2CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-AC0603BRNPO0BN2R2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AC0603BRNPO0BN2R2
Opis
CAP CER 2.2PF 100V C0G/NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±0,1pF
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)