AC0402JRNPO9BN201
Numer produktu DigiKey
13-AC0402JRNPO9BN201TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-AC0402JRNPO9BN201CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-AC0402JRNPO9BN201DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AC0402JRNPO9BN201
Opis
CAP CER 200PF 50V C0G/NP0 0402
Szczegółowy opis
200 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)