AC0402GRNPO9BN330 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Murata Electronics
W magazynie: 4 397
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Murata Electronics
W magazynie: 6 941
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
33 pF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AC0402GRNPO9BN330
Numer produktu DigiKey
13-AC0402GRNPO9BN330TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-AC0402GRNPO9BN330CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-AC0402GRNPO9BN330DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AC0402GRNPO9BN330
Opis
CAP CER 33PF 50V C0G/NPO 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
AC0402GRNPO9BN330 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)