AC0402FR-13100KL
Numer produktu DigiKey
13-AC0402FR-13100KLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-AC0402FR-13100KLCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-AC0402FR-13100KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AC0402FR-13100KL
Opis
RES 100K OHM 1% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
100 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AC0402FR-13100KL Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,015" (0,37mm)