AC0402FR-07510KL | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | AC0402FR-07510KL |
Opis | RES SMD 510K OHM 1% 1/16W 0402 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 20 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 510 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | AC0402FR-07510KL Modele |
Kategoria | Funkcje Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,015" (0,37mm) |