AC0402FR-07332RL
Numer produktu DigiKey
13-AC0402FR-07332RLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-AC0402FR-07332RLCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-AC0402FR-07332RLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AC0402FR-07332RL
Opis
RES SMD 332 OHM 1% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
332 Ohms ±1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
AC0402FR-07332RL Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,015" (0,37mm)