AC0402FR-0730KL
Numer produktu DigiKey
YAG3474TR-ND - Taśma i szpula (TR)
YAG3474CT-ND - Taśma cięta (CT)
YAG3474DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AC0402FR-0730KL
Opis
RES SMD 30K OHM 1% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
30 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
AC0402FR-0730KL Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,015" (0,37mm)