AC0201FR-07750RL
Numer produktu DigiKey
13-AC0201FR-07750RLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-AC0201FR-07750RLCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-AC0201FR-07750RLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AC0201FR-07750RL
Opis
RES SMD 750 OHM 1% 1/20W 0201
Szczegółowy opis
750 Ohms ±1% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
AC0201FR-07750RL Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rezystancja
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Moc (W)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,010" (0,26mm)