AC0201FR-075K9L
Numer produktu DigiKey
13-AC0201FR-075K9LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-AC0201FR-075K9LCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-AC0201FR-075K9LDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AC0201FR-075K9L
Opis
RES SMD 5.9K OHM 1% 1/20W 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5.9 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AC0201FR-075K9L Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Moc (W)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,010" (0,26mm)