AC0201FR-0716KL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
YAGEO
W magazynie: 29 208
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Panasonic Industry
W magazynie: 838
16 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AC0201FR-0716KL
Numer produktu DigiKey
AC0201FR-0716KL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AC0201FR-0716KL
Opis
RES SMD 16K OHM 1% 1/20W 0201
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
AC0201FR-0716KL Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,010" (0,26mm)