AA1218JK-071R1L jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Vishay Dale
1.1 Ohms ±5% 1W Mikroukład rezystory Szerokie 1812 (4532 metryczne), 1218 Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AA1218JK-071R1L
Numer produktu DigiKey
AA1218JK-071R1L-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AA1218JK-071R1L
Opis
RES SMD 1.1 OHM 1W 1812 WIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
AA1218JK-071R1L Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
Szerokie 1812 (4532 metryczne), 1218
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,181" (3,10mm x 4,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)