9T08052A2491FBHFT jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 2 779
Arkusz danych
Udoskonalony
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 32 444
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Dale
2.49 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
9T08052A2491FBHFT
Numer produktu DigiKey
9T08052A2491FBHFT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
9T08052A2491FBHFT
Opis
RES SMD 2.49K OHM 1% 1/8W 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
9T08052A2491FBHFT Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Nieaktualne
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)