621KH05J-OTB
Numer produktu DigiKey
13-621KH05J-OTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
621KH05J-OTB
Opis
VARISTOR 620V 800A DISC 5MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
620 V 800 A Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 5mm
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
682 V
Producent
YAGEO
Prąd - udarowy
800 A
Seria
Energia
25J
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Liczba obwodów
1
Status części
Nieaktualne
Pojemność przy częstotliwości
40 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
385 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
505 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
558 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 5mm
Napięcie warystora (typ.)
620 V