5KP160CA-AT/B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
259V Zacisk 19,7A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
5KP160CA-AT/B
Numer produktu DigiKey
13-5KP160CA-AT/BTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
5KP160CA-AT/B
Opis
TVS DIODE 160VWM 259VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
19,7A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
160V
Obudowa / skrzynia
P600, osiowe
Napięcie - przebicia (min.)
178V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
259V