5.0SMDJ48CA-AT/13
Numer produktu DigiKey
13-5.0SMDJ48CA-AT/13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-5.0SMDJ48CA-AT/13CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-5.0SMDJ48CA-AT/13DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ48CA-AT/13
Opis
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
77,4V Zacisk 64,7A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
64,7A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
48V
Napięcie - przebicia (min.)
53,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
77,4V