5.0SMDJ36CA-AT/13
Numer produktu DigiKey
13-5.0SMDJ36CA-AT/13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-5.0SMDJ36CA-AT/13CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-5.0SMDJ36CA-AT/13DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ36CA-AT/13
Opis
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
58,1V Zacisk 86,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
86,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
36V
Napięcie - przebicia (min.)
40V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
58,1V