5.0SMDJ33CA/TR13
Numer produktu DigiKey
13-5.0SMDJ33CA/TR13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-5.0SMDJ33CA/TR13CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-5.0SMDJ33CA/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ33CA/TR13
Opis
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
53,3V Zacisk 93,9A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
93,9A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
33V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
36,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
53,3V