5.0SMDJ16A/TR7 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 3 000
Arkusz danych
26V Zacisk 193A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
5.0SMDJ16A/TR7
Numer produktu DigiKey
13-5.0SMDJ16A/TR7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ16A/TR7
Opis
TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
193A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
16V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
17,8V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
26V