5.0SMDJ16A-AT/13 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
26V Zacisk 193A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
5.0SMDJ16A-AT/13
Numer produktu DigiKey
13-5.0SMDJ16A-AT/13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ16A-AT/13
Opis
TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
193A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
16V
Napięcie - przebicia (min.)
17,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
26V