391KH14J-OP10TB jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
390 V 6 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 14mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
391KH14J-OP10TB
Numer produktu DigiKey
13-391KH14J-OP10TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
391KH14J-OP10TB
Opis
VARISTOR 390V 6KA DISC 14MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
429 V
Producent
Prąd - udarowy
6 kA
Seria
Energia
140J
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
510 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
250 V
Temperatura robocza
-40°C - 140°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
320 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
351 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 14mm
Napięcie warystora (typ.)
390 V