361KD20-OP7.5TB jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 196
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 0
W magazynie: 0
360 V 6.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 20mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
361KD20-OP7.5TB
Numer produktu DigiKey
13-361KD20-OP7.5TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
361KD20-OP7.5TB
Opis
VARISTOR 360V 6.5KA DISC 20MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
396 V
Producent
Prąd - udarowy
6.5 kA
Seria
Energia
163J
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
1100 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
230 V
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
300 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
324 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 20mm
Napięcie warystora (typ.)
360 V