330KD10J-OTR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 0
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 0
33 V 1 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 10mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
330KD10J-OTR
Numer produktu DigiKey
13-330KD10J-OTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
330KD10J-OTR
Opis
VARISTOR 33V 1KA DISC 10MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
36.5 V
Producent
Prąd - udarowy
1 kA
Seria
Energia
7J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
3000 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
20 V
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
26 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
29.5 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 10mm
Napięcie warystora (typ.)
33 V