30KPA36CA/B
Numer produktu DigiKey
13-30KPA36CA/BCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-30KPA36CA/BTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
30KPA36CA/B
Opis
TVS DIODE 36VWM 61.8VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
61,8V Zacisk 490,3A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
61,8V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
490,3A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
30000W (30kW)
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
36V
Napięcie - przebicia (min.)
40,2V