30KPA36CA/B | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 30KPA36CA/B |
Opis | TVS DIODE 36VWM 61.8VC P600 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 32 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 61,8V Zacisk 490,3A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp 61,8V |
Prod. | Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs) 490,3A |
Seria | Moc - szczytowa impulsu 30000W (30kW) |
Opakowanie Taśma cięta (CT) Taśma i skrzynka (TB) | Zabezpieczenie linii zasilającej Brak |
Status części Aktywny | Zastosowania Przeznaczenie ogólne |
Typ Zener | Temperatura robocza -55°C - 150°C (TJ) |
Kanały dwukierunkowe 1 | Typ mocowania Otwór przelotowy |
Napięcie - wsteczne robocze (typ.) 36V | Obudowa / skrzynia P600, osiowe |
Napięcie - przebicia (min.) 40,2V | Obudowa dostawcy urządzenia |