30KPA33A/B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 9 447
Arkusz danych
58,5V Zacisk 517,9A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
30KPA33A/B
Numer produktu DigiKey
13-30KPA33A/BCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-30KPA33A/BTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
30KPA33A/B
Opis
TVS DIODE 33VWM 58.5VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
58,5V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
517,9A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
30000W (30kW)
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
33V
Napięcie - przebicia (min.)
36,9V