270KD07-OTB jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 1 031
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
27 V 250 A Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 7mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
270KD07-OTB
Numer produktu DigiKey
13-270KD07-OTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
270KD07-OTB
Opis
VARISTOR 27V 250A DISC 7MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
31 V
Producent
Prąd - udarowy
250 A
Seria
Energia
1,4J
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
1800 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
17 V
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
22 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
24 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 7mm
Napięcie warystora (typ.)
27 V