221KH10-TB jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
W magazynie: 0
220 V 2.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 10mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
221KH10-TB
Numer produktu DigiKey
13-221KH10-TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
221KH10-TB
Opis
VARISTOR 220V 2.5KA DISC 10MM
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
242 V
Producent
Prąd - udarowy
2.5 kA
Seria
Energia
32J
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Pojemność przy częstotliwości
450 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
140 V
Temperatura robocza
-40°C - 140°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
180 V
Napięcie warystora (min.)
198 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 10mm
Napięcie warystora (typ.)
220 V